ریخته گری سهند
EN fa

شرکت سهند ریخته گر در سال ۱۳۷۷ با هدف تولید قطعات چدنی شروع به فعالیت نمود. از زمان شروع بکار این شرکت، تولید قطعات مهندسی مطابق با استانداردهای روز دنیا در دستور کار شرکت بوده است و تا کنون بیش از ۴۰۰ نوع از انواع قطعات چدنی از جنس چدن نشکن و چدن خاکستری در گریدهای و استانداردهای مختلف با وزن ۵۰ گرم تا ۴۵۰ کیلوگرم با تیراژهای بالا و متوسط و در گروه های مختلف صنعتی در این شرکت تولید و تحویل مشتریان محترم گردیده است .

مشتریان این شرکت تا کنون شرکت های خودرو سازی داخلی(به طور مستقیم و غیر مستقیم) و شرکت های تولیدی مصرف کننده قطعات مهندسی با تیراژ بالا و متوسط نظیر تولیدکنندگان جرثقیل، شیر آلات، لوازم خانگی و… بوده اند. همچنین صادرات ۱۰ نوع از انواع قطعات خودرویی و صنعتی به کشورهای اروپایی از دیگر فعالیتهای این شرکت بوده است.

امکانات تولیدی متناسب با نوع قطعه و امکانات کامل آزمایشگاهی و وجود پرسنل مجرب و متعهد در زمینه تولید و کنترل کیفیت و همچنین بهره گیری و اجرای الزامات تضمین کیفیت بر اساس استانداردهای مدیریت کیفیت نظیر ISO9001 موجب گردیده تا این شرکت ضمن تعامل سازنده با مشتریان خود، آسودگی خاطر آنان را از لحاظ تحویل به موقع و کیفیت تضمین شده فراهم آورد.

از ابتدای تاسیس تا کنون این شرکت شعار (کیفیت رمز ماندگاریست) را سرلوحه کار خود قرار داده و همواره سعی نموده تا حد امکان رضایت کامل مشتریان محترم خود را جلب نماید .

 

 

 

آمار بازدید